geliim-atlyesi-title

AYŞENUR SÜER GELİŞİM ATÖLYESİ

Ayşenur Süer ile Ayna Atölyesi

‘’Gerçekte tek bir yolculuk vardır. O da kendimize yaptığımız yolculuktur.Kendini keşif ve oluş yolculuğu ‘’ RİLKE

Kendini tanıma ,insanın psikolojik ve fiziksel açıdan kendinde olanları bilmesi,kendinde olanların farkına varmasıdır.
Atölye kişinin kendi farkındalıklarını keşif yolculuğunda kendisine AYNA tutulması gibidir. Farkındalık süreçlerinin ve dışavurumun sıradışı bir şekilde açığa çıktığı atölye size eşsiz bir deneyim sunacaktır.

Atölye Oturumu: 4 ders
Atölye Günleri: Pazartesi 18:00-20:30
Atölye Bedeli : 500 tl
Atölye Lideri: Ayşenur SÜER

Heal Your Life – Hayatınızı İyileştirin Workshop

Heal Your Life Workshop® içsel olarak güçlü bir şekilde kendini görme, anlama, kabul etme ve kendini, başkalarını ve hayatı sevmeyi öğrenme deneyimidir. Dünyaca ünlü bu çalışma, dünyada Kişisel ve Spiritüel Gelişim’in öncüsü Louise L. Hay tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Heal Your Life Workshop ® fiziksel- duygusal- zihinsel ve ruhsal olmak üzere katılımcı ile dört boyutta çalışır. Kişi, hayatın kendisine getirdiği deneyimlerin kök nedenlerini, hayatında sürekli tekrar eden benzer deneyimlerin ve kıramadığı kalıpların kendi iç dünyasında nasıl anlamlandığını keşfeder. Bunun yanı sıra, kendi düşüncelerinin, duygularının ve derinde yatan inançlarının hayatını nasıl etkilediği ile ilgili büyük bir farkındalık yaşar. Ancak süreç farkındalık boyutunda kalmaz. Heal Your Life Workshop®, kişiye kendini ve hayatını nasıl iyileştireceğini, hayatının her alanında daha mutlu, huzurlu ve tatminkar deneyimlere nasıl ulaşacağını uygulamalı olarak öğretir.

Atölye Lideri : Kutsal Köse

Business Workshop

Katılımcılara Stratejik yönetim, Stratejik Yönetim Süreçleri, Dış Çevre Analizi, İşletme Analizi, Stratejik Yönlendirme, Karar verme ve planlama, Yönetim ve organizasyon, Örgütsel davranış, Çatışma Yönetimi, Stres yönetimi, Beden Dili, Zaman Yönetimi gibi iş hayatı içinde karşılaşılan sorunlara donanım kazandırmayı amaçlayan workshoplardır.

Workshop Katılım Bedeli: 150 tl

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz her konuda bize yazın.