Ayşenur SüerKURUCU

  1971 Yılında Konya’da doğmuştur. İlk orta ve lise öğreniminin ardından Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F’nde İşletme eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslar arası ilaç firmalarında satış danışmanlığı yaparak iş hayatına atılmıştır.1999 yılında ROCHE MÜSTAHZARLARI A.Ş. de görev yaparken kızının doğumuyla işinden ayrılmıştır.2000 yılından itibaren Antalya’ da yaşamaya başlamış ve kariyerine otomobil sektöründe Peugeot ve Honda markalarında sırasıyla satış danışmanlığı ve satış yöneticiliği yaparak devam etmiştir.

  2009 yılından bu yana bireylere yaşam koçluğu, kurumlara satış,yönetici koçluğu ve danışmanlık yapmaya devam etmektedir. Geliştirmiş olduğu Eczane Koçluğu programı ile Antalya’da faaliyet gösteren ilk Eczane Koçu olmuştur.

  2010 yılında Dünya’nın en iyi yönetici koçu seçilen CHUCK KOCHER’ den Yönetici ve Kobi Koçluğu eğitimleri almıştır.

  Koçluk, Nlp , Kuantum,Hipnoz,Felsefe,Psikoloji eğitimleri almıştır.Yaratıcı Drama Liderliği programında 4 aşama tamamlamıştır.Koçluk seanslarında ve vermiş olduğu eğitimlerde almış olduğu eğitimlerin etkisiyle kendi bütünsel tarzını yaratarak anda yaratmanın ve yaşayarak öğrenmenin gücüne inanmaktadır. Bu bağlamda dans, ritim, resim, yaratıcı drama, heykel gibi pek çok araçla eklektik bir tarzı benimsemektedir.

  Halen İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünde ikinci üniversitesini okumaktadır.

  Koçluk seanslarının dışında koç yetiştirme programları yürütmektedir .

  Bireysel koçluk görüşmeleri 2.500 saat;

  Kurumsal Koçluk ve eğitimlerde 7.500 saat eğitim verme ve koçluk yapma deneyimi vardır.

  AC  ( Assosation For Coaching ) onaylı koçluk eğitimleri almıştır. Kurucusu olduğu Team Coaching bu kuruluşun üyesidir.

  ICF (İnternational Coach Federation ) PCC ünvanlı bir koçtur. (Uluslarararası Koçluk Federasyonunun mimumum 800 saatlik saha çalışması, 120 saatlik koçluk eğitimi,10 saatlik mentörlük ve CKA yazılı sınavlarında başarılı olan koçlar için verdiği bir unvan aşamasıdır.)

  Koçluk mesleğini tanıyan devletimizin koçluk yetkinliklerini ölçümlediği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı MYK ( Mesleki Yeterlilik Kurulu ) sınavlarında da sınav değerlendiricisi olarak görevine halen devam etmektedir.

  Uzman Koçlar Derneği ( UKD) üyesidir.

  Koçluk ve danışmanlık şirketi olan  Team Coaching firmasının kurucusudur.

  Evli ve iki çocuk annesidir

  Bize Ulaşın

  Merak ettiğiniz her konuda bize yazın.