Başak PolatMENTÖR

  1985 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğretimini babasının memuriyet görevi sebebiyle çeşitli illerde okudu. Lise eğitimini Mersin’de tamamladı ve eğitim dönemi boyunca Halk Eğitim Merkezinden, SunClub’tanve Mersin Gençlik Merkezi’nden temel tiyatro eğitimi aldı ve pek çok oyunda oyuncu olarak görev aldı. Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Seyahat İşletmeciliği bölümünü okurken okulun tiyatro kulubü olan TİYATROMUZ ekip 399 a katıldı.
  2008 – 2011 yılları arasında Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nde Gençlik çalışanı olarak görev aldı. Burada pek çok gençlik grubuna kamp liderliği, kişisel gelişim eğitimleri verdi ve onlara liderlik yaptı.
  2011 – 2012 yılları arasında Ankara Gençlik Hizmetleri Dairesi başkanlığında ulusal gençlik alanında ulusal projeler hazırlayıp, birçok eğitim verdi.
  2012 – 2014 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bölümünde Etkinlik Koordinatörü olarak görev yaptı. Yine aynı birimde Antalya Atatürk Çocuk Kültür Merkezi ve Uluslararası Gençlik Kampı birimi sorumlusu olarak görev yaptı.
  Aynı yıllarda Çağdaş Drama Derneği’nden liderlik eğitimi almaya başladı. 5 Kur eğitimini tamamladı.
  2014 Ekim ayından itibaren Kırmızı Kalem Sanat ekibine katıldı. Kırmızı Kalem Sanat bünyesinde şirket eğitimleri verdi. Ayan Beyan Doğaçlama ekibinde oyuncu olarak görev aldı.
  Team Coaching’de Yaşam Koçluğu Temel Düzey ve İleri Düzey koçluk eğitimleri aldı. Öğrenci Koçluğu eğitimi devam etmektedir.
  2015 yılında Team Coaching’de başladığı Mentörlüğe halen devam etmektedir.
  2015 sezonunda yine Kırmızı Kalem Sanat’ta Ayan Beyan Doğaçlama ekibinde oyuncu olarak ayrıca Anne Çocuk Drama eğitmeni ve kurumsal eğitimlerde yaratıcı drama lideri olarak görev almaktadır.
  2015-2016 Eğitim Öğretim sürecinde özel okul , kreş ve kulüplerde Yaratıcı Drama eğitmenliği yapmakta.

  Bize Ulaşın

  Merak ettiğiniz her konuda bize yazın.